Čtvrtek 14.11.2013
Dava
Skvělý článek i přes množství gramatických chyb (Francouz s malým f, překlepy, čárky ve větách, koncovky...). Ale to jsou jen kosmetické vady. Důležitý je obsah.
Středa 27.8.2008
matlala
souhlas s rebbie
Úterý 15.7.2008
Rebbie
Wow, konečně něco o pancíkách, to jste mi udělal radost, moc moc těšim na ty jednotlivý druhy :-)
Pondělí 30.6.2008
mili512
Naše pancíky miluju;jsou moc srandovní,když dělají mrtvého brouka a koulejí očima.
Čtvrtek 26.6.2008
quercus
to JerryN - bohužel asi šterbáčci hned nevyjdou, je připraveno něco jiného. Bylo o nich napsáno posledních pár roků jako o žádné jiné Cory předtím. Ale snad pro ucelenost těch pár druhů myslím budou ještě jednou"semleti":-)
Středa 25.6.2008
JerryN
A nemohl by jste začít to pokračování rovnou Štěrbákama? Nějak se mi tenhle druh pořád nedaří. Díky.
Jiří Novák
Pondělí 23.6.2008
laci
Ako nadšenca corydorasov som si so záujmom prečítal článok a teším sa na ďalšie články jednotlivých druhov.
Pátek 20.6.2008
xDodox
Super článok a veľmi sa teším na "pokračovania".
Pátek 20.6.2008
jess
Prima počtení. Většina z nás pancéřníčky má moc ráda a hledá, jaké nové druhy si domů přinese. Proto každá takováto informace je jen přínosem.
Středa 18.6.2008
Crayfish
to Jaroslav Chalupek:
v jednoduchosti a strohosti je krása, funkčnost a spolehlivost O;)
Myslím, že stručný úvod do problematiky je v tomto rozsahu naprosto postačující. začínajícím akvaristům to dá hodně už takto, a pak, jak postupně se budou rozhlížet po dalších druzích, detailnější info přijde vhod jim, i těm, kteří je již mají. Stejně tak i zkušení chovatelé si vždy rády poslechnou či přečtou zkušenosti a postřehy někoho jiného, je to pak informační spirála, která pomáhá k "dalšímu růstu", spokojenosti nás akvaristů i našich chovanců.
Středa 18.6.2008
Bagrak
Jen tak dal, dekuji a odmenuji...
Úterý 17.6.2008
quercus
Přátelé, díky za všechny pozitivní reakce a povzbuzení do další práce. Doufám že vás nezklamu svým pohledem na svět těchto zajímavých chovanců. Měl jsem obavy že za strohost úvodu budu postaven na zapálenou hranici.
Jaroslav Chalupek
Úterý 17.6.2008
Crayfish
I já se těším na další pokračování, pancéřníčky dnes najdeme skoro ve všech nádržích, i u začínajících akvaristů. V mnoha prodejnách jsem byl svědkem, jak skuteční prodavači srdcem i duší nabízeli vždy něco málo ke dnu, do spodních pater, na likvidování zbytků potravy. Kdo pancéřníčky má aspoň v trošku větším hejnu, hned si je oblíbí pro jejich agilitu, vytrvalost a zvědavou hravost, nevinnost a neškodnost. Moc držím palce do dalších dílů, bezva postřehy, jejich správné zobecňování, správné fotografické světlo a štěstí při pořizování pěkných snímků. Roman Rak
Úterý 17.6.2008
JerryN
Ten závěr o počtu samců a samic je fakt zajímavý.
Úterý 17.6.2008
Petr_Janousek
Zapomněl jsem na kvalitu fotografií. Někteří ani nevíte, jakou to dá práci a kolik času fotografování zabere. Pan Chalupek se vypracoval tak, že by strčil do kapsy i Johnyho Jensena ;-)
Úterý 17.6.2008
Petr_Janousek
Velmi pěkný článek. Jsem moc rád, že jsem Vás mohl poznat i osobně. Jste skvělý chlap. Za to Vám děkuji. Těším se na další pokračování o krásných rybkách rodu Corydoras, které jsem si oblíbil ze všech druhů nejvíce.
Úterý 17.6.2008
jurek
No Jardo,už se těším na pokračování zajímavého tématu,jakým pancéřníčci zajisté jsou.
Takový seriál o chovu jednotlivých druhů bude mít zajisté velký úspěch,tak držím palce.